Atrament zamiennik do Canon Pixma iP 3600 / 4600 black (20ml)

Atrament zamiennik do Canon Pixma iP 3600 / 4600 black (20ml)

Atrament zamiennik do Canon Pixma iP 3600 / 4600 black (20ml)

Cena detal:
6,50 zł
Ceny dyskontowe
Hurt:
5.5 zł /szt
Ilość:


Komplet bardzo dobrej jakości zamienników do drukarki canon, kompatybilnych z PGI-520Bk, CLI-521 BK, M, C, Y, nie odbiegający jakością od atramentów oryginalnych.


Zamienniki nie posiadają wbudowanych chipów. Aby funkcjonowały należy przełożyć chip z oryginalnego kartridża. Do zestawu dołaczona jest instrukcja, krok po kroku jak to zrobić.

Cała czynność wymaga odrobinę ostrożności i nie powinna sprawić żadnego problemu. Potrzebny jest w tym celu ostry nożyk (idealnie nadają się do tego jednorazowe nożyki do tapet) – nie ma w zestawie, oraz kawałek taśmy dwustronnie klejącej - jest w zestawie z zamiennikami.

Jakiś czas po przełożeniu kartridży pojawia się komunikat z informacją, że stosowane są alternatywne tusze i by dalej kontynuować drukowanie należy nacisnąć i przytrzymać przycisk „wznów” przez ok. 5 sekund na drukarce (środkowy przycisk na panelu drukarki). Po wykonaniu tej czynności zostaje programowo wyłączona funkcja powiadamiania o poziomie zużycia atramentu i możemy drukować dalej :-)))
</br