Smartwatch Forever KW50

Smartwatch Forever KW50

Smartwatch Forever KW50

Cena detal:
100,00 zł
Ceny dyskontowe
Hurt:
79.99 zł /szt
Ilość:

Kids Watch  CALLME  przeznaczony jest do komunikacji pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Doskonale sprawdzi się jako zastępstwo smartfona u małego dziecka. Bądź w stałym i bezpiecznym kontakcie ze swoją pociechą.

Lokalizacja LBS  Funkcja lokalizacji za pośrednictwem nadajników operatorów sieciowych pozwola na ustalenie obszaru w którym znajduje się dziecko. 

Połączenia telefoniczne
Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych pozwala na bycie w stałym kontakcie . 

Książka telefoniczna Ustal z jakich kontaktów będzie mogło korzystać Twojego dziecko. Możesz ustawić do dziesięciu numerów telefonu.

Funkcja SOS Po przytrzymaniu przycisku SOS zostanie wykonane połączenie alarmowe do trzech zdefiniowanych w aplikacji numerów telefonu jeden po drugim.

Monitoring głosu Dzięki tej funkcji możesz w czasie rzeczywistym słyszeć co dzieje się w bezpośrednim otoczeniu dziecka.

Zdalny aparat Za pomocą wbudowanego aparatu dziecko wykona zdjęcie i wyśle je do rodzica, a rodzic z poziomu swojego telefonu zrobi zdjęcie prosto z nadgarstka swojej pociechy i zobaczy bezpośrednie jego otoczenie.

Funkcja czatu Rodzic może wysyłać wiadomości tekstowe oraz głosowe do dziecka, a dziecko może odpowiadać za pomocą wiadomości głosowych.